Projekt

Rezidenční i kancelářské projekty

Projekty realizujeme od počáteční analýzy, strategie, zacílení projektu a cenové politiky, přes projektový management, nastavení dispozic a standardu až po marketingovou kampaň, prodej a předání novým vlastníkům. Optimalizujeme náklady a šetříme Váš budget.

Zabýváme se rovněž investiční činností zaměřenou zejména na bytové projekty. Navrhujeme moderní řešení s důrazem na maximalizaci užitné hodnoty prostoru a využití smart technologií.

Projekty tvoříme na míru Vašich očekávání a vždy s vizí do budoucna.

Základními hodnotami naší práce je nadčasový design, kvalita s důrazem na detail a maximální pohodlí.

1

Strategie

Zobrazit více

Provedeme podrobnou analýzu trhu, na základě které definujeme celkový koncept projektu, určímě cílový segment a připravíme adekvátní cenovou politiku.

2

Produkt

Zobrazit více

Kompletní skladba projektu, správné nastavení standardu a zvolené dispozice jsou pro úspěch zásadní. Proto kompletní produkt v průběhu projektové fáze vždy velice pečlivě připravujeme a ladíme k dokonalosti.

3

Propagace

Zobrazit více

Ke každému projektu přistupujeme individuálně. Připravíme propagační a komunikační nástroje na míru tak, aby vše fungovalo maximálně efektivně.

4

Realizace

Zobrazit více

V rámci realizační fáze projektu jsme schopni a připraveni zapojit se do procesu legislativního schvalování i samotné výstavby. Můžeme zajistit kompletní projektový management, nebo jen potřebnou část procesu.

5

Prodej

Zobrazit více

Poskytneme kompletní realitní servis při prodeji projektu. Vyhledáme vhodné zákazníky a zajistíme vše, včetně právního servisu i financování, až po předání klientovi.

6

Podpora řízení

Zobrazit více

V průběhu celého procesu projektu můžeme působit i jako konzultant a připravovat vám podklady k provedení důležitých rozhodnutí. Také můžeme působit jako nezávislý pozorovatel a kontrola vašich projektů po realizační i finanční stránce.